Batavus Altura CP Plus 7 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
Batavus Altura CP 2026
Wil je elke dag soepel door de stad cruisen? De Batavus Altura CP met Bosch Active middenmotor geeft je precies dat fijne duwtje in de rug. Lekker stabiel en supercomfortabel.
Veel fiets voor je geld
Deze e-bike is opvallend scherp geprijsd voor wat je krijgt. Je krijgt namelijk een Bosch Active BES3 middenmotor en een 400 Wh accu met een actieradius van 50 tot 120 kilometer. En wil je verder kunnen fietsen? Dan kan je een accu upgrade kiezen. Een fijne combinatie voor dagelijks gebruik zonder onnodige extra’s. Fijn toch? Een kwaliteitsfiets zonder de hoofdprijs.
Display binnen handbereik
Het display aan je stuur is overzichtelijk en makkelijk te bedienen. Je ziet in één oogopslag je snelheid, ondersteuningsstand en accu. Handig tijdens het fietsen en super praktisch bij langere ritten. Zo houd je altijd overzicht, zonder afleiding.
Krachtig en veilig remmen
De Altura CP heeft moderne schijfremmen. Daarmee rem je stevig en voorspelbaar, ook in de regen. Ideaal in druk stadsverkeer of wanneer je vaak onverwachte stops moet maken. Schijfremmen geven je net dat beetje extra vertrouwen tijdens elke rit.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Altura CP Plus |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Mixed |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | Grey Turquoise matt |
| Maat: | 51 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 24.6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 2662 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,06 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|