Batavus Altura PT pro 7 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
Batavus Altura PT 2026 - 500 Wh
De Batavus Altura PT voelt meteen fijn zodra je opstapt. Je zit rechtop, hebt goed overzicht en de fiets voelt direct vertrouwd. Ideaal voor boodschappen, dagelijkse ritjes en ontspannen tochten door de buurt of het buitengebied
Genoeg ondersteuning
De Bosch Active Line motor biedt precies de ondersteuning die je nodig hebt voor alledaagse ritten. Lekker licht optrekken bij het stoplicht, makkelijk doorfietsen in de stad en minder last van tegenwind. Geen overdreven power, wel gewoon een prettig duwtje in de rug. Past dat bij hoe jij het liefst fietst?
Accu voor dagelijks gebruik
De 500 Wh accu geeft genoeg bereik voor ritten naar het centrum, familiebezoek of een ommetje langs het meer. Je hoeft niet elke dag te laden en kunt zonder zorgen meerdere ritten achter elkaar maken.
Betrouwbaar en compleet
De Altura PT heeft hydraulische schijfremmen, stevige banden met veel grip en verlichting die werkt via de accu. De bagagedrager is stevig genoeg voor tassen en boodschappen en het frame stuurt stabiel. Is dat wat jij zoekt?
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Altura PT pro |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 7 x Shimano |
| Kleur: | Smokingblack matt |
| Maat: | 56 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 27.8 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 2722 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,28 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|