Batavus Finez E-Go PT-EXCL PLUS met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
Batavus Finez PT Exclusive Plus 2026
De Batavus Finez PT Exclusive Plus is gemaakt voor fietsers die graag soepel en ontspannen onderweg zijn. Je zit rechtop, je hebt overzicht en de fiets voelt direct vertrouwd. Ideaal voor dagelijkse ritten, woon-werkverkeer of een langere tocht in het weekend. Klinkt dit als een fiets voor jou?
Krachtige ondersteuning
De Bosch Performance Line motor zorgt voor een soepele en krachtige ondersteuning. Optrekken gaat vlot en heuveltjes of tegenwind voelen een stuk lichter. De ondersteuning reageert natuurlijk op je trapkracht, hoe meer kracht je zet, hoe sterker de ondersteuning.
Accu in het frame
De 500 Wh accu is netjes weggewerkt in het frame. Het geeft de fiets een rustige uitstraling en het maakt de fiets stabieler tijdens het rijden. Je fietst 50 tot 110 kilometer op één accu. Wil je meer kilometers maken? Dan heb je de optie voor een grotere accu.
Onderhoudsvrije riem
De onderhoudsarme riemaandrijving maakt deze fiets extra prettig. Geen ketting die piept. Geen olie die je kleding vies maakt. De riem is stil. De riem gaat lang mee. En de riem vraagt bijna geen onderhoud. Ideaal als je gewoon wilt fietsen zonder gedoe.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Finez E-Go PT-EXCL PLUS |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Groen glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Magura Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 30.9 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 2724 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,81 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|