Batavus Finez PT 8 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
Hoogwaardige e-bike
Door de krachtige ondersteuning en het naadloze design is de Batavus Finez PT Exclusive Plus uitermate geschikt voor fietsers die hoge eisen stellen aan stabiliteit en afwerking.
Aandrijving en Controle
Deze e-bike is voorzien van het Bosch Smart System. Hiermee verbind je de motor met de eBike Flow-app voor inzicht in ritgegevens, batterijpercentage en extra functies zoals motorvergrendeling.
De combinatie van een onderhoudsarme Gates riemaandrijving en traploos schakelen met de Enviolo-naaf zorgt voor een geruisloze en vloeiende rijervaring zonder schokken.
Voor constante stopkracht op natte fietspaden is de fiets uitgerust met hydraulische schijfremmen, terwijl het geďntegreerde remlicht achteropkomend verkeer direct waarschuwt bij vertraging.
Frame en Comfort
Het aluminium frame met geďntegreerde accu biedt een perfecte wegligging en een stabiel zwaartepunt voor veilig sturen. Oneffenheden in het wegdek worden effectief geabsorbeerd door de verende Duoshock-voorvork en de verende zadelpen, wat het rijcomfort aanzienlijk verhoogt terwijl je met het MIK HD-systeem op de achterdrager eenvoudig accessoires veilig vastklikt.
Ervaar het rijgemak van de Batavus Finez PT Exclusive Plus.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Finez PT |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Mixed |
| Versnellingen: | 8 x Shimano |
| Kleur: | Volcano Black matt |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 29.5 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 2663 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,56 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|