RIH Delta 99 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 675Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
"De Delta is een variant van de Sigma. Dankzij het rechte stuur met lagere opbouw en het Vaia zadel is de zithouding sportiever. Bovendien is deze uitgevoerd in een koper/zwarte kleurstelling.
De onderhoudsarme hoogwaardige CDX riemaandrijving van Gates zorgt in combinatie met de traploze versnellingsnaaf van Enviolo voor een soepele overbrenging. Middels diverse rijprogramma’s kan de gewenste ondersteuning van de krachtige motor worden
gekozen, zoals bijvoorbeeld de wandelfunctie.
Dankzij de royale batterij-capaciteit (675 Wh) is bij gemiddeld gebruik een actieradius van 100 km reëel, onder gunstige omstandigheden zelfs ruim 150 km. De batterij is eenvoudig zonder sleutel via het menu uitneembaar én heeft een comfortabel handvat.
Het verlichte bedieningspaneel zit direct naast het handvat wat zorgt voor een ergonomische bediening.
Het luxe kleuren display is gemakkelijk afneembaar en werkt als een startonderbreker omdat de motor alleen met uw eigen display werkt. In de basis-weergave is de bediening van het beknopte menu eenvoudig, als u de geavanceerde weergave selecteert zijn er
extra mogelijkheden en instellingen.
De robuuste telescoop voorvork heeft een veerweg van 60 mm en zorgt voor veel comfort en stabiliteit."
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | RIH |
| Model: | Delta |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 99 x Enviolo traploos |
| Kleur: | Mat koper |
| Maat: | 49 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 26 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,81 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|