Urban Arrow Family Performance Essential 99 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Meet the newest member of your family, designed to take you and your little passengers wherever you want to go. Say goodbye to worries about your busy schedule with the Urban Arrow Family. You’ll find yourself zig-zagging through traffic effortlessly. With its light frame, electric pedal assistance, stepless gear shifting, and low center of gravity, this most popular cargo bike in our fleet offers a very pleasant riding experience. The Urban Arrow Family is so versatile you might find yourself leaving the car in the driveway—and best of all, no more traffic!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Urban Arrow |
| Model: | Family Performance Essential |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 99 x Enviolo traploos |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Remmen (achter): | Tektro Dorado HD-E730 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 48 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 5,92 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|