Urban Arrow FamilyNext Advanced 99 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
We are beyond proud to guide you in the art of biking fun with our newest family member. The ultimate blend of the best in functionality and comfort (hello suspension frontfork!) with a huge dose of modern technology. Meet the Urban Arrow FamilyNext now!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Urban Arrow |
| Model: | FamilyNext Advanced |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 99 x Enviolo traploos |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Remmen (achter): | Tektro Dorado HD-E730 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 51 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 5,92 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 09:00–18:00 |
| Woensdag: | 09:00–18:00 |
| Donderdag: | 09:00–18:00 |
| Vrijdag: | 09:00–18:00 |
| Zaterdag: | 09:00–17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |
|